Falck na slovensku

Falck na Slovensku 

Společnosti Falck Emergency a.s. na Slovensku i v České republice jsou součástí skupiny Falck pro střední a východní Evropu. Jejich centrála sídlí na Slovensku, v Bratislavě. Falck vstoupil na slovenský trh v roce 2005. Na Slovensku pracuje pro skupinu Falck více jak 2 200 zaměstnanců.

Dceřiné společnosti Falck na Slovensku a v Rumunsku

Falck Záchranná a.s.

Je největším poskytovatelem zdravotnické záchranné služby (ZZS) na Slovensku.

Neodkladnou zdravotní péči poskytuje na 40 procentech území a provozuje 107 stanic ZZS, zejména na východním a středním Slovensku. Kromě toho zabezpečuje služby zdravotní asistence a dlouhodobý pronájem záchranářských týmů.

Současně provozuje i Dopravní zdravotní službu (DZS), která denně zabezpečuje převoz pacientů nadstandardními sanitními vozy v rámci celé Slovenské republiky.

Falck Fire Services a.s. a Falck Fire Services S.R.L.

Poskytují služby průmyslové požární ochrany pro podniky, organizují tréninky a školení protipožární ochrany. Poskytují outsourcing a provozování závodních hasičských útvarů (ZHÚ) v průmyslových podnicích, rafinériích, chemickém a petrochemickém průmyslu a železárnách.

K největším kontraktům Falck Fire Services a.s na Slovensku patří provozování ZHÚ v závodech Volkswagen, Chemolak a.s. a Matador Continental Rubber a.s.

V Rumunsku se Falck Fire Services S.R.L. etabloval prostřednictvím outsourcingu ZHÚ v rafinériích a petrochemickém průmyslu.

V deseti významných podnicích na Slovensku a Rumunsku zaměstnávají více než 500 hasičů a záchranářů.

Falck Healthcare a.s.

Poskytuje preventivní a léčebnou zdravotní péči ve dvou vlastních poliklinikách v Bratislavě a ve specializovaných rehabilitačních centrech – v Bratislavě, Popradu a v Košicích.

Falck Academy s.r.o.

Nabízí kurzy první pomoci pro soukromé i korporátní klienty. V této oblasti je lídrem na Slovensku.