Falck na slovensku

Falck na Slovensku 

Společnosti Falck Emergency a.s. na Slovensku i v České republice jsou součástí skupiny Falck pro střední a východní Evropu. Jejich centrála sídlí na Slovensku, v Bratislavě. Falck vstoupil na slovenský trh v roce 2005. Na Slovensku pracuje pro skupinu Falck více jak 2 200 zaměstnanců.

Dceřiné společnosti Falck na Slovensku a v Rumunsku

Falck Záchranná a.s.

Je největším poskytovatelem zdravotnické záchranné služby (ZZS) na Slovensku.

Neodkladnou zdravotní péči poskytuje na 40 procentech území a provozuje 107 stanic ZZS, zejména na východním a středním Slovensku. Kromě toho zabezpečuje služby zdravotní asistence a dlouhodobý pronájem záchranářských týmů.

Falck Fire Services a.s. a Falck Fire Services S.R.L.

Poskytují služby průmyslové požární ochrany pro podniky, organizují tréninky a školení protipožární ochrany. Poskytují outsourcing a provozování závodních hasičských útvarů (ZHÚ) v průmyslových podnicích, rafinériích, chemickém a petrochemickém průmyslu a železárnách. V Rumunsku se Falck Fire Services S.R.L. etabloval prostřednictvím outsourcingu ZHÚ v rafinériích a petrochemickém průmyslu.

Falck Healthcare a.s.

Poskytuje preventivní a léčebnou zdravotní péči ve dvou vlastních poliklinikách v Bratislavě a ve specializovaných rehabilitačních centrech.

Nabízí kurzy první pomoci pro soukromé i korporátní klienty. V této oblasti je lídrem na Slovensku.