Hasičské služby

Hasičské službyOd založení společnosti Falck v roce 1906 je její hlavní činností ochrana proti požárům. Dnes jako poskytovatel těchto služeb pro veřejné instituce a klienty v průmyslové oblasti více než stoleté zkušenosti.

Od roku 2006 je Falck vedoucím mezinárodním poskytovatelem průmyslových protipožárních a záchranářských služeb pro vysoce riziková odvětví a letiště včetně petrochemických závodů, jaderných elektráren, oceláren a automobilek. Dnes Falck Fire Services řídí celosvětově největší soukromou hasičskou společnost a vyvinul mnohé z nejlepších globálně používaných. Je důvěryhodným partnerem v protipožárních službách pro své klienty, kterým se stará o závodní hasičský útvar zodpovědným způsobem.

Falck poskytuje kvalitní služby na základě smlouvy o outsourcingu, která je klientovi šitá na míru. Poskytuje profesionální a nákladově efektivní integrovaný systém ochrany proti požáru, což klientovi umožní soustředit se na svůj hlavní byznys, protože se může spolehnout na služby společnosti Falck.

Průmyslový protipožární výcvik

Už více než dvě desetiletí poskytuje Falck výcvik pro zásahové týmy v případě havárií v průmyslovém a veřejném sektoru. Ve výcvikových centrech, která patří ke světové špičce, každoročně vyškolí tisíce profesionálních hasičů. Falck vyvíjí a poskytuje průmyslový bezpečnostní výcvik šitý klientovi přímo na míru.

Takto individuálně přizpůsobený teoretický trénink a praktické scénáře jsou kompletně upravené podle přání a potřeb zákazníků. Výcvikové kurzy požární ochrany, které Falck poskytuje, se zaměřují na všechny úrovně incidentů v organizacích v rámci veřejného i průmyslového sektoru.

Konzultační služby

Falck je poskytovatelem konzultačních služeb, které se specializují na management rizika vzniku požáru a exploze v ropném, plynárenském a petrochemickém průmyslu, zejména v rafinériích, terminálech, zásobnících a skladovacích nádržích, ropných plošinách a chemických závodech, letištích či v dalších rizikových odvětvích.

Poradenské služby poskytuje na celém světě a konzultanti Falck mají zkušenosti s projektovou prací ve více než 70 zemích. V managementu ochrany před požárem a explozemi patří k lídrům na trhu.