Silniční asistence

Silniční asistencePo dánských silnicích jezdí červená vozidla silniční asistence společnosti Falck již od roku 1930. Zaměstnanci asistenční služby od té doby pomohli milionům dánských řidičů.

 

V roce 1990 Falck rozšířil svou působnost v této oblasti na celou Skandinávii, Finsko a Estonsko.

 

Silniční asistenční služby jsou vázané především na předplatitelské balíčky zaměřené na klienty soukromého, firemního a veřejného sektoru. V případě nehody dostanou asistenci všechna vozidla: osobní i nákladní automobily, autobusy, karavany, tahače, kola, motocykly, motorky a dokonce i čluny.

 

Falck poskytuje asistenční služby v případech, kdy se porouchá vozidlo nebo dojde k dopravní nehodě. Ve většině případů dokážou zaměstnanci společnosti Falck opravit vůz na místě, což umožní motoristovi pokračovat v cestě. Pokud to není možné, Falck zabezpečí, aby se klient dostal do cíle své cesty, a jeho vozidlo mezitím transportuje například do servisu.

 

Silniční asistence Falck pomůže bez ohledu na to, kde v Evropě se vozidlo porouchalo. Falck Euro Service je rozsáhlá síť partnerských asistenčních společností, které pomohou klientům Falck všude tam, kde Falck nemá vlastní pobočku.

 

Falck se snaží zabezpečit svým klientům nejvyšší možný stupeň bezpečnosti a ochrany. Nabízí tedy i pravidelné servisní prohlídky vozidla, aby se klienti cítili pohodlně, pokud si sedají za volant a vydávají se na cestu. A s bezpečnostním nářadím Falck ve voze je každý dobře vybavený na to, aby v případě nehody dokázal pomoci sobě i ostatním.

 

Falck nabízí profesionální pomoc i v případě psychických a fyzických problémů v důsledku nehody. Rovněž poskytuje právní pomoc v případě sporu s druhou stranou nebo s pojišťovnou.