Zajišťování zdravotnického personálu

Zajišťování zdravotnického personálu

Každoročně zajišťuje Falck tisíce osob zdravotnického personálu pro nemocnice, komunální domácí péči, pečovatelské domy, instituce, soukromé společnosti a soukromé klienty. Tato služba dnes přesahuje hranice Dánska.

Tyto služby zabezpečuje Falck prostřednictvím agentur pro dočasný personál ActivCare a VikTeam, které poskytují vysoce kvalifikovaný zdravotnický personál, praktické lékaře a odborné specialisty.

ActivCare poskytuje zdravotnický personál a personál sociálních služeb, jako jsou zdravotní sestry nebo zdravotní asistenti pro sektor sociálních služeb a zdravotnictví, sociální instituce, soukromé podniky a individuální klienty.

VikTeam poskytuje praktické lékaře a odborné specialisty pro dočasné nasazení.

Rychlá služba

Flexibilita je základní kvalitou služeb zabezpečování personálu. Schopnost efektivně a hlavně rychle pomoci je pro klienty neocenitelná, zejména v případech masivního odchodu zaměstnanců nebo při jejich nedostatku.

Náplň práce je vždy stejná

Nezáleží na tom, zda je místem výkonu práce velká nemocnice, výcvikové zařízení, vesnice v Grónsku nebo soukromá rezidence, náplní práce dočasného personálu zůstává vždy využívat svoje profesionální a osobní schopnosti při péči o pacienta nejlepším možným způsobem.