Novinky

Právní následky při neposkytnutí první pomoci

3. února 2017, 13:47 | Poskytnutím první pomoci můžete zachránit lidský život. Jde zejména o záležitost etiky a lidskosti, ale málokdo si uvědomuje, že tato problematika má také svůj právní rozměr. Jaké postihy vás mohou potkat v případě, že první pomoc vědomě neposkytnete? Co když zraněnému svým neodborným zásahem ublížíte? Jak se zachovat, když raněný vaši pomoc odmítá? A co když nebudete následkem šoku schopni v krizové situaci zasáhnout?

 

 

 

První pomoc krok za krokem

25. ledna 2017, 14:41 | Může se to stát komukoli z nás. Nečekaně, v jakékoli situaci, s cizími lidmi nebo dokonce s těmi nejbližšími. Bude záviset jen na naší pomoci, zda někdo jiný bude dál žít či nikoli. Zamyslete se: uměli byste kvalitně poskytnout první pomoc?

 

 

 

Bezpečná doprava k lékaři proplacená zdravotní pojišťovnou

18. ledna 2017, 10:41 | Jste po operaci, imobilní nebo máte třeba zlomenou nohu a cestování veřejnými dopravními prostředky je pro vás problematické? Dopravní zdravotní služba (dále jen DZS) Falck vám zajistí bezpečnou přepravu v případě, že se ze zdravotních důvodů nezvládnete vy nebo vaši blízcí dopravit k lékaři či od něj po vlastní ose.

 

 

 

Skupina Falck vstoupila na český trh

24. června 2014, 16:54 | 100% vlastníkem společnosti Baukomplex, jednoho z největších přepravců v oblasti dopravní zdravotní služby v České republice, se stala společnost Falck CZ, patřící do portfolia nadnárodní skupiny Falck.

 

 

 

Strana výpisu

5